Mersin web tasarım
Web Tasarım ile iligili Mersin ve Çevresinde çok firma olduğunu görüyoruz. Değerlendirme yaparken yapılan Projeleri mutlaka izlemenizi öneririz. Bu işi profesyonelce yapanların yanında internetten araştırdığı kadari ile bilenlerde mevcut. 

Kurumsal bir kimliğin artık gerekliliği haline gelen Firma internet sayfası sizin web'deki yüzünüz. marin Yazılım web tasarımın yanında işyerlerine özel yazılımlar sunmaktadır.

Proje halinde sunduğumuz web tasarımları inceleyebilirsiniz. Yaptıgımız tüm tasarımlar Yönetim panellidir. Kendiniz ürün,konu ekleyebilir, resimlerinizi güncelleyebilirsiniz. 

Çağımızın iletişim araçlarına uyumlu (Cep telefonu,Tablet ve Pc) bir şekilde tasarlanmaktadır. Firmanıza lisans ile teslim edilir.

Marin Yazılım & Web tasarım firmalarınız için Yönetim panelli kurumsal web tasarım hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Atılım yazılım Aybitpos yetkili satıcısıdr. Aybit programları Cafe,Restauran,Bar, Kuaför,Doktor ve küçük işletmeler için stok ve satış programları sunmaktadır. Bize +90(532)735 08 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Web Tasarımı & Internet Sitesi
Ortalama bir kullanıcı web sitenize sadece bir kaç dakika ayırır. Ziyaretçilerinizi kısa süre içinde yakalayarak ve doğru yönlendirerek onlara vermek istediğinizi vermenizi sağlayan bir internet sitesi için size çözümler sunarız. Güzel web tasarımı, doğru yapısal tasarım ve doğru seçilmiş içerik ziyaretçilerinizi sezgisel olarak yönlendirmenin ve kendilerini web sitenizde rahat hissetmelerini sağlamanın en temel faktörüdür. Bunun için biz de bazı temel ilkelere hep sadık kalırız; Web tasarımı firmanın kurumsal kimliği ile uyum içinde olmalıdır. Amacına uygun içeriği doğru şekilde yansıtabilmelidir. Kullanılabilir olmalı ve navigasyonu anlaşılır olmalıdır. Web tasarımı görsel olarak tutarlı bir tasarıma sahip olmalıdır. Arama motorlarında bulunabilir olmalıdır. Web tasarımı yenilikçi olmalıdır.

 

Tüm site örnekleri için tıklayınız

 

Web Tabanlı İş Yazılımları
Firmanıza özle iş süreçlerini dijital ortama aktarmanız için size web tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Web tabanlı yazılımlar ile mobil ve sabit cihazlardan işinizi her yerden yürütebileceğiniz ve takımınızı da buna dahil edebileceğiniz yazılımlar ile süreçlerdeli verimliliği arttırıp hata payınızı azalırsınız. Geriye dönük hızlı raporlar alabilir ve işiniz üzerinde büyük resmi görebileceğiniz kuş bakışı bir vizyona sahip olursunuz. Web tabanı iş yazılımları ile size özgü modelleri online ortama aktarırken; Kağıtlar ve Excel sayfaları ile karışık işlemlerinizi sadeleştirebilirsiniz Veri kayıpları yaşamazsınız Ofis dışındaki ekibiniz ile her zaman senkronize olursunuz Daha verimli ve hızlı süreç yönetimi ile tasaruf edersiniz

Strateji Danışmanlığı
Firmanızı bilişim sistemleri desteğiyle online mecralarda doğru konumlandırmanız için size strateji ve uygulamaları hakkında danışmanlık hizmeti sağlarız. SEO Arama motoru optimizasyonu stratejileri Sosyal medya ve firmanızın doğru ilişkisinin kurulması Web sitenizin sizi doğru şekilde ifade etmesi Online Kampanya yönetimi hakkında stratejilerin kurgulanması için size yardımcı oluyoruz.

 

Digital Marketing
Alışılmış pazarlama mecralarının dışında online ve dijital pazarlamanın sunacağı faydaları görmezden gelmekten vaz mı geçtiniz? Öyleyse dijital pazarlama çözümlerimiz ile tanışın. Online dünyada yerinizi alın. Internet reklamlarını sizin için yönetelim E-posta kampanyanlarınızı biz yürütelim Sosyal medya hesaplarınızı yönetelim Online itibarınızı arttıralım