Kurumsal Kimlik

Web Tasarımı & Internet Sitesi


Ortalama bir kullanıcı web sitenize sadece bir kaç dakika ayırır. Ziyaretçilerinizi kısa süre içinde yakalayarak ve doğru yönlendirerek onlara vermek istediğinizi vermenizi sağlayan bir internet sitesi için size çözümler sunarız. Güzel web tasarımı, doğru yapısal tasarım ve doğru seçilmiş içerik ziyaretçilerinizi sezgisel olarak yönlendirmenin ve kendilerini web sitenizde rahat hissetmelerini sağlamanın en temel faktörüdür. Bunun için biz de bazı temel ilkelere hep sadık kalırız; Web tasarımı firmanın kurumsal kimliği ile uyum içinde olmalıdır. Amacına uygun içeriği doğru şekilde yansıtabilmelidir. Kullanılabilir olmalı ve navigasyonu anlaşılır olmalıdır. Web tasarımı görsel olarak tutarlı bir tasarıma sahip olmalıdır. Arama motorlarında bulunabilir olmalıdır. Web tasarımı yenilikçi olmalıdır.

 

Web Tabanlı İş Yazılımları
Firmanıza özle iş süreçlerini dijital ortama aktarmanız için size web tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Web tabanlı yazılımlar ile mobil ve sabit cihazlardan işinizi her yerden yürütebileceğiniz ve takımınızı da buna dahil edebileceğiniz yazılımlar ile süreçlerdeli verimliliği arttırıp hata payınızı azalırsınız. Geriye dönük hızlı raporlar alabilir ve işiniz üzerinde büyük resmi görebileceğiniz kuş bakışı bir vizyona sahip olursunuz. Web tabanı iş yazılımları ile size özgü modelleri online ortama aktarırken; Kağıtlar ve Excel sayfaları ile karışık işlemlerinizi sadeleştirebilirsiniz Veri kayıpları yaşamazsınız Ofis dışındaki ekibiniz ile her zaman senkronize olursunuz Daha verimli ve hızlı süreç yönetimi ile tasaruf edersiniz

 

Strateji Danışmanlığı
Firmanızı bilişim sistemleri desteğiyle online mecralarda doğru konumlandırmanız için size strateji ve uygulamaları hakkında danışmanlık hizmeti sağlarız. SEO Arama motoru optimizasyonu stratejileri Sosyal medya ve firmanızın doğru ilişkisinin kurulması Web sitenizin sizi doğru şekilde ifade etmesi Online Kampanya yönetimi hakkında stratejilerin kurgulanması için size yardımcı oluyoruz.

 

Digital Marketing
Alışılmış pazarlama mecralarının dışında online ve dijital pazarlamanın sunacağı faydaları görmezden gelmekten vaz mı geçtiniz? Öyleyse dijital pazarlama çözümlerimiz ile tanışın. Online dünyada yerinizi alın. Internet reklamlarını sizin için yönetelim E-posta kampanyanlarınızı biz yürütelim Sosyal medya hesaplarınızı yönetelim Online itibarınızı arttıralım

Sosyal Mecralarda Görünür Olun!

Sitenizin tanıtımında sosyal medyanın büyüklüğünden yararlanmak artık kaçınılmaz bir hal aldı. Facebook, Twitter ve instagram gibi sosyal ağlarda görünür olup firmanızın gücüne güç katmasını sağlıyoruz. Tweetlerinizi sitenize ekliyor, Facebook sayfanızın reklamını sitenizde yaparak sosyal medya butonlarınızı olması gereken kriterlerde oluşturuyoruz. Tüm içeriklerinize beğen ve paylaş fonksiyonlarını ekleyerek içeriğin sosyal ağlarda paylaşılmasına olanak sağlıyoruz.

 

Yönetilebilir Kontrol Paneli

Bizim için Profesyonel web tasarım demek sadece kullanıcıya yönelik yapılan çalışmalardan ibaret değildir. Tüm tasarım ve seo uygulamalarının yanı sıra, sitenizi en kolay şekilde yönetmeniz profesyonelliğin bir diğer noktasıdır. Sitenize uygun hazırlanmış yönetim paneli ile artık patron sizsiniz. İçeriklerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilir güncelleyerek yayınlayabilirsiniz. Hedef kullanıcı kitlesine uygun içeriklerin oluşturulması, kullanıcı istatistiklerinin takibi ile başlar. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların cinsiyetleri, yaş aralıkları, bulundukları ülke ve şehirler, kullanıcıların hangi saatlerde arasında sitenizi zaman geçirdiklerinden tutunda kullandıkları işletim sistemine kadar tüm bilgilere profesyonel yönetim panelinizden ulaşabilirsiniz. Kontrol panelinize entegre Google Analytics aracı ile kullanıcı istatistiklerini ve tüm site trafiğini takip ederek site gelişimini pozitif yöne çekebilirsiniz.

 

Farklı Dil Seçenekleri

İsteğe bağlı olarak sitelerinize giren yabancı kullanıcı veya müşterileriniz için ülkelere göre, ip numarasına veya kullanılan browser özelliklerine göre otomatik dil yönlendirmesi yapabilen profesyonel internet siteleri hazırlıyoruz. Size sadece yönetim panelinden içeriklerinizi dillere göre kategorize ederek yayınlamak kalıyor. Böylelikle daha fazla kitleye ulaşabilir aynı zamanda firmanızı yurt dışına açabilirsiniz.

 

Hemen sizde bizimle iletişime geçerek tüm bu hizmetlerden size uygun fiyatlarla yararlanın ve profesyonel web tasarımınızı yaptırın! İletişim için tıklayın

 

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir! Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor.

İnternette kullanıcıları:

% 70 doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun % 80'i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web sitesi indekslenmiştir. Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.

.