Haberler

Web Tasarım ile iligili Mersin ve Çevresinde çok firma olduğunu görüyoruz. Değerlendirme yaparken yapılan Projeleri mutlaka izlemenizi öneririz. Bu işi profesyonelce yapanların yanında internetten araştırdığı kadari ile bilenlerde mevcut.  Kurumsal bir kimliğin artık gerekliliği haline gelen Firma internet sayfası sizin web'deki yüzünüz. marin Yazılım web tasarımın yanında işyerlerine özel yazılımlar sunmaktadır. Proje halinde sunduğumuz web tasarımları inceleyebilirsiniz. Yaptıgımız ..

DEVAMINI OKU

Size en yakın web tasarım firması Marin yazılım Mersin Mezitli ilçesinde hizmet vermektedir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, kullanıcılarının 100 de 60’ı internet gezinmelerinin tamamını mobilden yapıyor. Profesyonel web tasarımlarının bilgisayar ekranları ile uyumu ne kadar önemli ise tablet ve mobil cihazlar ile uyumu da bir o kadar önemli hale gelmiş durumda. Kullanıcılar masaüstü bilgisayar ve laptoplarını açmadan, mobil cihazları ile takip ettikleri sitelerde gezinebiliyor, alış..

DEVAMINI OKU

Uygun Fiyata Domain Nasıl Satın Alınır? Domain nedir, uygun fiyata domain nasıl satın alınır sorularının yanıtı aşağıda verilmiştir. Detaylı bilgi alarak ona göre işlem yapabilirsiniz. Domain Nedir? Sıkça sorulan sorular arasında domain nedir sorusu yer alıyor. Baktığınızda web ile ilgilenen kişilerin domain üzerinden rahatça kar elde ettiğini görürsünüz. İnternet sitelerinin isimleri için kullanılan domainler, farklı web siteleri üzerinden ok sayıda işlem yapmayı mümkün kılıy..

DEVAMINI OKU

499 tl den başlayan internet siteleri yapıyoruz. Bu başlığı heryerde görüyorsunuz değil mi? Siz 8 bin tl ye alabileceğiniz arabaları göz önüne alarak düşünün. Isletmenizi internete açıyorsunuz ve 500 tl lik hazır bi yazılım kullanıyorsunuz. Söyle düşünelim bir pasaja giriyorsunuz ve tum tabela ve dükkanlar aynı. Mersin web tasarım firmalari bu şekilde devam ediyor işlemlere. Bize ulaşın size en doğru fiyatı ve sizi yansıtacak siteyi beraber kuralim ..

DEVAMINI OKU

microsoft ile ilgili makalemiz çok yakında burada olacak. ..

DEVAMINI OKU

Google son zamanlarda algoritma değişikliği ile adwords, adsense, analystic gruplarında köklü değişimlere gitti. makalenin devamı gelecek.. ..

DEVAMINI OKU

WEB TASARIMI           İşletmenizi geliştirmenin, satışlarınızı artırmanın ve daha fazla müşteri çekmenin bir yolu var mı? Web sitesi, hedeflerinize ulaşmanın en güçlü araçlarından biridir. Web sitelerimiz karşı konulmaz ve sonuç verir. Web siteniz, sizinle iletişim kuran ve satın alan nitelikli müşteriler getirmelidir. Atilus web siteleri oluşturulur ve  çevrimiçi pazarlama işiniz için bu tür bir büyüme sağlar..

DEVAMINI OKU

A.        MÜŞTERİLER   A.1 Yeni Müşteri Ekleme Müşteriler-Yeni Kayıt butonuna tıkladıktan sonra ilgili bilgiler doldurulup Kaydet butonuna tıklanır. A.2 Müşteri Düzenleme Müşteriler bölümünden ilgili müşterinin üzerine bir kez tıklanarak Düzenle butonu ile Müşteri Bilgilerinin içerisine girilir. İlgili alanlar güncellenip Kaydet butonuna tıklanır. A.3 Müşteri Silme Müşteriler bölümünden ilgili müşterinin üzerine bir kez tıklanarak Düze..

DEVAMINI OKU

Bir web sitesine sahip olmak, bir kapı açıp potansiyel müşterileri işinize davet etmek gibidir.  Neden işletmenizin bir web sitesine ihtiyacı var? Siteniz umutları ve müşterileri ile haftanın 7 günü, günün 24 saati, yılda 365 gün iletişim kurar. İş yerinde değilken bile web siteniz var. Müşterileriniz sizi ve ürünlerinizi web sitesinden rahatlıkla görebilir. Kartvizitinizi binlerce kişiye aktarmaktan daha iyi olabilir. Erişiminizi genişletir. Tüm ülke ve sınır..

DEVAMINI OKU

Her boyutta ve tanımlamada işletmeler için çevrimiçi varlığın gittikçe artan önemine rağmen, birçok küçük işletme stratejilerini buna göre ayarlamıyor. Aslında, yakın tarihli bir araştırma raporuna göre ,Türkiyede  küçük işletmelerin% 60'ı hala web sitesine  sahip değil. Ama neden bu önemli? Önemli mi? Birçok küçük işletme sahipleri, işletmelerini tamamen çevrimdışı bir varlık olarak görüyor ve kendilerini tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak içi..

DEVAMINI OKU

Her gün milyarlarca video görüntüleme YouTube'da gerçekleşir. Markanız bu trafiğin bir bölümünü yakalıyor mu? Köşe yazarı Jim Yu, videolarınızı maksimum pozlama için nasıl optimize edebileceğinizi açıklıyor.         DAHA   Videolar, çevrimiçi pazarlama karmasının ayrılmaz bir parçası olarak arttı; ancak videoların gücünün giderek yaygınlaşmasına rağmen, video optimizasyonu, web sitesi ve içerik optimizasyonu kadar yaygın ..

DEVAMINI OKU

Google, Intel ve birkaç araştırma grubundaki gelişmeler, daha önce tahmin edilemeyen güçlere sahip bilgisayarların nihayetinde ulaşıldığını gösteriyor. O QuTech, Hollandalı araştırma enstitüsünde laboratuarları ne, kuantum bilgisayar üzerinde dünyanın en gelişmiş bazı iş sorumludur, ancak bir HVAC test tesisi gibi görünüyor. Delft Teknoloji Üniversitesi'ndeki uygulamalı bilimler binasının sakin bir köşesinde sıkışmış olan mekan insandan yoksun. Elektrikli katydids bir sürü tara..

DEVAMINI OKU

Facebook veInstagramgibisosyalmedya platformlarınıheraçtığımızda"mükemmel"kareler görmek mümkün.Ancakboredpandasitesi hazırladığı 'öncesi-sonrası' fotoğraflarıyla pek çok fotoğrafın nasıl hileler kullanarak mükemmele ulaştığınıgörmek mümkün   Bu durum Instagram ve Facebook gibi her gün milyonlarca karenin paylaşıldığı bu platformdaki çoğu kare için de geçerli.    Zira bu platformlarda yayınlanan binlerce kare orjinal halinden oldukça uzak. &..

DEVAMINI OKU

İşimizi severek yapıyoruz, Web tasarım konusu hayalleriniz ve yetenekleriniz ile sınırlandırılacak bir iş kolu, Marin Yazılım MersinWeb tasarım konusunda iddiaalı ve hırslıdır, sizde bir internet sitesine sahip olmak isterseniz referans fikirlerinize ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar sunabiliriz. Yaptiğimiz projeler öncelikle teknolojiye uygun ve google dostu seo linkler ile size sunulmakta. Responsive tasarım (Mobil uyumlu) Yönetim panelli ve firmanıza lisanslıdır. W..

DEVAMINI OKU

Google+ ve Google'ın mobil departmanında yıllarca sorumlu olarak çalışan Vic Gundotra, Android ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.   Teknoloji devi Google+ ve Google'ın mobil departmanında yıllarca sorumlu olarak çalışan Vic Gundotra, iPhone ve Android ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.    Android işletim sisteminin yapısı itibari ile iOS'un gerisinde kalmaya mahkum old..

DEVAMINI OKU

Web Tasarım ile iligili Tarsus ve Çevresinde çok firma olduğunu görüyoruz. Değerlendirme yaparken yapılan Projeleri mutlaka izlemenizi öneririz. Bu işi profesyonelce yapanların yanında internetten araştırdığı kadari ile bilenlerde mevcut.  Kurumsal bir kimliğin artık gerekliliği haline gelen Firma internet sayfası sizin web'deki yüzünüz. marin Yazılım web tasarımın yanında işyerlerine özel yazılımlar sunmaktadır. Proje halinde sunduğumuz web tasarımları inceleyebilirsiniz. Yaptıgımız ..

DEVAMINI OKU

İşimizi severek yapıyoruz, Web tasarım konusu hayalleriniz ve yetenekleriniz ile sınırlandırılacak bir iş kolu, Marin Yazılım Mezitli Web tasarım konusunda iddiaalı ve hırslıdır, sizde bir internet sitesine sahip olmak isterseniz referans fikirlerinize ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar sunabiliriz. Yaptiğimiz projeler öncelikle teknolojiye uygun ve google dostu seo linkler ile size sunulmakta. Responsive tasarım (Mobil uyumlu) Yönetim panelli ve firmanıza lisanslıdır. Web Tasar..

DEVAMINI OKU

Web Tasarım ile iligili Adana ve Çevresinde çok firma olduğunu görüyoruz. Değerlendirme yaparken yapılan Projeleri mutlaka izlemenizi öneririz. Bu işi profesyonelce yapanların yanında internetten araştırdığı kadari ile bilenlerde mevcut.  Kurumsal bir kimliğin artık gerekliliği haline gelen Firma internet sayfası sizin web'deki yüzünüz. marin Yazılım web tasarımın yanında işyerlerine özel yazılımlar sunmaktadır. Proje halinde sunduğumuz web tasarımları inceleyebilirsiniz. Yaptıgımız t..

DEVAMINI OKU

Web Tasarım ile iligili Mersin ve Çevresinde çok firma olduğunu görüyoruz. Değerlendirme yaparken yapılan Projeleri mutlaka izlemenizi öneririz. Bu işi profesyonelce yapanların yanında internetten araştırdığı kadari ile bilenlerde mevcut.  Kurumsal bir kimliğin artık gerekliliği haline gelen Firma internet sayfası sizin web'deki yüzünüz. marin Yazılım web tasarımın yanında işyerlerine özel yazılımlar sunmaktadır. Proje halinde sunduğumuz web tasarımları inceleyebilirsiniz. Yaptıgımız ..

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin en büyük e-ticaret girişimlerinden Hepsiburada mobil odaklı yeniliklerine devam ediyor. Mobilde iOS uygulamasına Çekbul özelliğini ekleyen Hepsiburada, kullanıcılarının aradıkları ürünü uygulama içinde fotoğrafını çekerek bulmalarını sağlıyor. Kısa bir süre önce moda dikeyi için geliştirilen Çekbul özelliğini platformundaki tüm ürünlere uyarlayan Hepsiburada, elektronikten ev dekorasyonuna onlarca kategoriden ürünü, görsellerle aranabilir hale getiriyor. Hepsiburada mobil uygulama..

DEVAMINI OKU

IKEA’nın “do it yourself” yani “kendin yap” konseptine biraz aykırı olsa da solar panel paketleri oldukça makul bir kurulum ücretiyle tüketicilere sunuluyor ve ortalama bir paket 4.000 doların altında bir fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca isterseniz akü veya panelleri kendi mevcut sisteminize de bağlayabiliyorsunuz. Yani paket olarak alma zorunluluğunuz bulunmuyor. IKEA’nın paylaştığı verilere göre İngiltere’de ortalama bir evi güneş panelleri ve depolama sistemleri ile donatmak, yüzde 80’e va..

DEVAMINI OKU

Strategy Analytics firmasının verilerine göre Xiaomi, giyilebilir teknoloji satışlarında dünya genelinde ilk defa liderliği elde etti. Şirketin bu ünvanı elde ederken kazandığı müşterilerin neredeyse tamamını, Fitbit kullanıcıları oluşturuyor çünkü aynı rapora göre Fitbit satışları bu dönemde yüzde 40 oranında düştü. 2017 yılı ikinci çeyreğinde dünya genelinde 21.6 milyon adet giyilebilir ürün satışının gerçekleştiğini belirten rapor, bu satışların yüzde 17,1’ini Xiaomi’nin gerçekle..

DEVAMINI OKU

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan "de Finib..

DEVAMINI OKU